Żaluzje aluminiowe – osłony okienne w nowoczesnym stylu

Do domów najczęściej wcieramy osłony okienne takie jak rolety. Są tanie, stylowe i spełniają swoją rolę. Teraz jednak znów zauważamy powrót żaluzji – doskonale prezentują się w nowoczesnych wnętrzach!

Rolety okienne zastąpiły popularne przed laty żaluzje. Firmy produkujące osłony okienne nie wyrzuciły ich jednak całkowicie ze swoich ofert. Wynika to z faktu, że żaluzje nadal są atrakcyjną alternatywą dla rolet, która obecnie cieszy się znów coraz to większym zainteresowaniem wśród klientów.

Żaluzje aluminiowe – mnogość wzorów i kolorów

Najczęściej żaluzje aluminiowe kojarzone są z cienkim, wąskimi lamelkami w kolorze srebrzystym lub złotawym. Jednak obecnie możemy kupić je w wielu innych wariantach do wyboru, aby dopasować je indywidualnie do aranżacji wnętrza.

Doskonałym przykładem mogą być żaluzje białe, które wykończone są specjalną powłoką w kolorze białym. Dzięki temu potrafią optycznie powiększyć wnętrze i świetnie wpisują się w nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, w których dominują jasne kolory.

Także żaluzje aluminiowe mogą posiadać inne kolory, na przykład mogą być wykończone w kolorze brązowym, szarym, czarnym czy czerwonym. Producenci mają w ofertach wiele różnych propozycji dla klientów.

Warto także wskazać, że żaluzje mogą mieć zarówno cieńsze i węższe lamele, jak również mogą być one szersze. To właśnie żaluzje poziome z szerszymi lamelami cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem.

Gdzie zamówić dopasowane żaluzje aluminiowe Łódź?

Aktualnie żaluzje aluminiowe można zakupić zarówno jako gotowe, jak również można zamówić je na wymiar. Ta druga opcja sprawdzi się wtedy, gdy wśród gotowych modeli nie możemy znaleźć żadnego dopasowanego do swoich potrzeb.

Firmy wykonujące żaluzje mogą dopasować je indywidualnie do miejsca montażu – także w przypadku niewymiarowych okien. Również klient może samodzielnie wybrać rodzaj lamelek pod kątem ich szerokości, koloru, a także dodatkowe elementy, na przykład służące do sterowania.

Żaluzje na wymiar można zamawiać zarówno w punktach stacjonarnych, jak również on-line – po samodzielnym pobraniu wymiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.