Reklamówki z nadrukiem – wyróżnij swoją firmę!

Szukasz sposobu, aby twoja firma mogła być jeszcze lepiej rozpoznawalna? Warto postawić na skuteczną reklamę! To jednak nie tylko widoczne banery czy promocja w sieci, ale też detale takie jak reklamówki z nadrukiem. Z nimi także można uzyskać świetne efekty marketingowe niskim kosztem!

Nawet mała firma, która nie dysponuje pokaźnym budżetem przeznaczonym na działania reklamowe może wyróżnić się na tle swojej konkurencji. Wiele metod promocji wcale nie pociąga za sobą wysokich kosztów – wprost przeciwnie, są naprawdę tanie, a przy tym pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów w praktycznie każdej branży.

Jedną z takich inwestycji może być zamówienie reklamówek z nadrukiem – to sprawdzony wybór dla sklepów, które dzięki temu mogą stać się jeszcze lepiej rozpoznawalne. Reklamówka będzie wtedy tanią reklamą, która będzie przypominała o ofercie nie tylko klientowi, ale także innym osobom w jego otoczeni!

Jak zamówić reklamówki z nadrukiem?

Aktualnie zamówienie reklamówek tego rodzaju jest naprawdę bardzo proste. Przede wszystkim potrzebny będzie dobry producent reklamówek z nadrukiem, który powinien zapewnić kompleksową obsługę w tym właśnie zakresie. To ważne zwłaszcza wtedy, gdy nie dysponujemy jeszcze projektem graficznym reklamówki.

Producent reklamówek z nadrukiem bardzo często jest w stanie zapewnić klientowi pełne wsparcie w procesie realizacji zlecenia – od momentu przygotowania atrakcyjnego wizualnie projektu aż do dostarczenia reklamówek pod wskazany adres.

Do dyspozycji mamy szeroką gamę różnych reklamówek przeznaczonych pod nadruk. Klienci najczęściej decydują się na zamówienie reklamówek foliowych, które są wytrzymałe, odporne na czynniki zewnętrzne, a także estetyczne. Co więcej, można kupić je też w niskich cenach. Możemy także zdecydować się na alternatywne rozwiązanie, czyli torebki papierowe – ekologiczne, efektowne, ale droższe.

Ile kosztują reklamówki z nadrukiem?

Wbrew pozorom, koszt naprawdę nie jest bardzo wysoki. Zasadniczo, producent reklamówek z nadrukiem uzależnia cenę głównie od formatu reklamówek, rodzaju wykorzystanej folii, a także od nakładu.

Przykładowo, za reklamówki w formacie 30 x 40 cm w ilości 500 sztuk to koszt od około 200 do 300 złotych. Dokładne ceny reklamówek z nadrukiem na zamówienie można uzyskać bezpośrednio u ich producentów.

producent reklamówek z nadrukiem – folioplast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.