Ramka na zdjęcia w formie lampy – praktyczne 2w1

W XXI wieku żyje się szybko. Mało kto znajduje chwilę na wspominki czy sentymenty na porządku dziennym. Jest to wręcz tępione – uznawane za marnotrawstwo drogocennego czasu. Do niektórych momentów lubimy jednak wracać, a niektóre nauczyły nas czegoś istotnego. Dla szczęśliwców, którym udało uchwycić się te chwile na zdjęciu, dostępne jest obecnie na rynku nowe rozwiązanie wyeksponowania fotografii.

Wielofunkcyjność to słowo klucz dla rozsądnego konsumenta. Jest to też motto przewodnie producentów ramek – lamp. Jest to przedmiot, który nie tylko ozdobi wnętrze, ale i je doświetli. Fotografię umieszcza się w ramie o tradycyjnej formie, która jednak posiada znaczący margines do brzegów. Jest to przestrzeń, która stanowi oszklenie lampki LED. Opcje dostępne na rynku różnią się zarówno stylem i kolorem, jak i barwą światła, które oddają.

Ramki – lampki mogą występować w wersji zasilanej przez kabel, ładowanej lub na baterie. Najbardziej estetyczne są oczywiście rozwiązania bezkablowe. Lampki ładowane mają zazwyczaj wejście USB lub microUSB, do którego podłącza się ładowarkę, podpina do prądu i zostawia na około 3-6 godzin, w zależności od modelu. Taki czas ładowania standardowo zapewnia do około 8 godzin świecenia. Dobrym pomysłem jest więc podłączanie ramki na noc i cieszenie się estetycznym wyglądem w ciągu dnia. Lampki na baterie to rozwiązanie jeszcze bardziej praktyczne, gdyż poza wymianą baterii, nie wymagają dodatkowej obsługi.

Jako że ramki – lampki led na biurko, to przede wszystkim niepowtarzalna ozdoba, powinno się dobrać ich formę do wnętrza i wykończenia ścian. Póki co wybór wzorów nie jest aż tak szeroki, ale już teraz mamy możliwość wybrać kolor, kształt i wymiar według swoich potrzeb, jeśli złożymy zamówienie indywidualne.

Ramki – lampki to element wyposażenia, który może kojarzyć się z filmem science-fiction lub z wystawą czy wernisażem. Wielofunkcyjność jest niewątpliwie domeną przyszłości, a sprzętów 2w1 będzie przybywać wśród asortymentu salonów meblowych i oświetleniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.