Najbardziej przydatne małe AGD do twojej kuchni.

Czy w każdej kuchni potrzebna jest mikrofalówka lub opiekacz do kanapek? Czy warto przeznaczyć pieniądze na zakup blendera? W sklepach znajdziemy małe AGD w bardzo szerokim wyborze. Na co warto się zdecydować?

Przygotowywanie potraw nie musi zajmować nam dużo czasu. Nie musi być też bardzo trudne. Wystarczy, że zdecydujemy się na odpowiednie artykuły gospodarstwa domowego do naszej kuchni. Niektóre z nich pomogą nam w gotowaniu różnych pysznych potraw. Inne będą zupełnie niepotrzebne i pochłoną tylko nasze pieniądze. Sprawdź razem z nami, jakie małe AGD warto kupić do swojej kuchni!

Blender

Razem z tym poręcznym urządzeniem będziemy mogli przygotować takie potrawy jak pyszne pesto do makaronu, zupę krem albo kremowy sos, puree warzywne, masła orzechowe, a nawet pyszne drinki, ponieważ w blenderze możemy też rozdrobnić lód. Oczywiście, to jedynie kilka propozycji, ponieważ blender może być wykorzystany także na inne sposoby.

W sprzedaży możemy znaleźć różne typy blenderów. Gdy poszukujemy tego najbardziej praktycznego, warto wybrać dla siebie model ręczny wraz z różnymi akcesoriami – kielichem do mielenia oraz końcówką do ubijania. Za takie urządzenie zapłacimy zwykle od 100 do 300 złotych zależnie od modelu i marki.

Grill elektryczny albo opiekacz

Druga propozycja to grill elektryczny albo opiekacz typu panini. Dzięki takim urządzeniom jesteśmy w stanie wygodnie przygotować różne pyszne potrawy grillowane i opiekane, na przykład wyśmienite kanapki, mięsa, ryby, grillowane warzywa, tosty.

Grille elektryczne i opiekacze również dostępne są w różnych wariantach do wyboru. Jeśli chcemy przygotowywać zwykłe kanapki opiekane, wystarczy popularny sandwicz, ale warto zdecydować się na większy model – razem z nim przygotowywanie pysznych potrwa będzie jeszcze prostsze i zdrowsze, ponieważ nie musimy używać wtedy tłuszczu.

Mikrofalówka

Chociaż mikrofalówka tak naprawdę nie jest niezbędna w kuchni, ponieważ podobne działanie ma zwykła kuchenka i piekarnik, to jednak to urządzenie pozwala nam na ułatwienie gotowania.

Nowoczesne mikrofalówki są w stanie pomóc nam w rozmrożeniu różnych mrożonych produktów, możemy w nich podgrzać obiad, ale też możemy ugotować warzywa na parze, przygotować sypki ryż, grillować wyśmienite kanapki, gdy mikrofalówka ma taką funkcję, a także szybko i wygodnie przygotować popcorn w papierowej torebce.

To tylko trzy z naszych sugestii, ponieważ w sprzedaży znajdziemy również wiele innych urządzeń kuchennych, które warto mieć pod ręką. Zachęcamy do podzielenia się swoimi propozycjami na to małe AGD, bez których nie możecie obejść się w kuchni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.