Gruz po remoncie? Zamów kontener!

Remont domu lub mieszkania może zostawić po sobie dużo niepotrzebnych odpadów. Największym problemem jest gruz. Jak można się go pozbyć?

Gruz po remoncie nie powinien być wrzucony do zwykłego śmietnika – wystarczy tylko zajrzeć do regulaminów firm odbierających nieczystości, aby zobaczyć, że nie dopuszczają one takiej możliwości.

W związku z tym pojawia się pytanie – co zrobić z odpadkami powstałymi po odnowieniu łazienki czy wykonaniu nowych schodów? Tutaj z pomocą przychodzą nam specjalistyczne firmy oferujące kontenery na gruz Warszawa jest jednym z tych miast, gdzie możemy zamówić je od ręki.

Kontener na gruz – wygodnie i szybko

Nie musimy samodzielnie jechać po kontener na gruz i nie musimy samodzielnie go opróżniać. Firmy, które zajmują się dostarczaniem kontenerów, zapewniają swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę.

Wystarczy tylko wykonać jeden telefon pod wskazany numer, aby zamówić kontener na gruz w odpowiedniej pojemności. Do wyboru mamy zarówno kontenery o mniejszych pojemnościach, nap przykład około 2 metrów sześciennych, jak również te na większą ilość odpadów, na przykład około 7 metrów sześciennych.

Firma podstawa kontener we wskazanym przez nas miejscu, na przykładna podwórku. Następnie możemy umieszczać w nim niepotrzebne odpady, które potem będą wywiezione na wysypisko śmieci zgodnie z przepisami. Jeśli kontener na gruz ulegnie zapełnieniu, dzwonimy po firmę, która nawet tego samego dnia może go odebrać. Jeśli potrzebny będzie nam kolejny, firma może również od razu nam go dostarczyć.

A może wystarczy duża torba?

Jeśli jednak gruzu z remontu nie będzie tak dużo, możemy również poszukać firmy, która zajmuje się przyjmowaniem go w tak zwanych big bagach, czyli w dużych torbach. Są one w stanie pomieścić odpady w pojemności około jednego metra sześciennego, dlatego nie musimy od razu decydować się na zamówienie kontenera.

Warto jednak wskazać, że big bag sprawdzi się tylko wtedy, gdy wykonujemy mniejsze remonty i po prostu gruzu nie będzie tak dużo. Jeśli nie wiemy, ile powstanie odpadków, lepszym wyborem będzie zamówienie kontenera – dzięki niemu nie znajdziemy się w sytuacji, w której zabraknie miejsca w torbie.

Ile będziemy musieli zapłacić za zamówienie kontenera na gruz albo worka na gruz? Ceny zależne są od pojemności oraz od dystansu do pokonania. W przypadku kontenerów na gruz o pojemności około 2 metrów sześciennych cena wynosi około 100-200 złotych. Kontenery o większej pojemności to koszt około 500 złotych. Za big bag zapłacimy około 80-120 złotych.

Do zamówienia tanich kontenerów na gruz w Warszawie, a także w innych miejscowościach w województwie mazowieckim zaprasza firma wywoz-smieci.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.