Dieta redukcyjna bez wysiłku? Zamów catering dietetyczny!

Catering dietetyczny to usługa ciesząca się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Na czym dokładnie polega i kiedy warto z niej skorzystać?

Pod pojęciem cateringu kryje się nie tylko pełna gama dań dostarczanych na różne wydarzenia, na przykład bankiety albo wesela. Firmy cateringowe mają w swojej ofercie także wiele innych usług dla osób, którym zależy również na prowadzeniu zdrowszej, bardziej zbilansowanej diety.

Czym jest catering dietetyczny?

Usługa taka jak catering dietetyczny jest przeznaczona dla każdego, kto chciałby odżywiać się zdrowiej. Dzięki niej można również rozpocząć dietę redukcyjną, czyli odchudzającą. Dlaczego warto zrobić to właśnie z firmą cateringową?

Catering dietetyczny, czyli tak zwana dieta pudełkowa to usługa polegająca na regularnym otrzymywaniu od firmy cateringowej posiłków na każdy dzień w tygodniu – najczęściej na dni robocze. Klient dostaje wtedy odpowiednio przygotowane dnia na śniadanie, obiad i kolację, a także często na drugie śniadanie oraz na podwieczorek. Dzięki temu nie trzeba już gotować samodzielnie.

Dzięki diecie pudełkowej można odżywiać się nie tylko wygodnie, ale również zdrowo. Posiłki przygotowywane są przy współudziale dietetyków, którzy dbają o to, aby były one zbilansowane, świeże, smaczne, a także zdrowe.

Dieta dopasowana do ciebie

Jedną z dużych zalet diety z firmą cateringową jest możliwość doboru takiego jej wariantu, który będzie najkorzystniejszy. Diety redukcyjne oferowane są w kilku wariantach kaloryczności – ich liczbę może pomóc dobrać dietetyk. Możemy też zdecydować się na dietę redukcyjną wegetariańską, bez glutenu czy bez laktozy, jeśli mamy uczulenie na te składniki.

Firmy cateringowe dostarczają również inne typy diety, na przykład specjalnie dla osób uprawiających sporty, dla kobiet w ciąży, po porodzie, dla osób mających określone schorzenia, na przykład choroby tarczycy, choroby serca, cukrzycę.

Ile zapłacimy za catering dietetyczny?

Usługa jest obecnie dostępna w wielu miastach w Polsce. Jeśli chodzi o sprawdzony catering dietetyczny Warszawa przoduje pod względem liczy firm cateringowych, ale bez problemu możemy znaleźć również oferty w mniejszych miejscowościach.

Jeden dzień diety pudełkowej to wydatek od około 45 złotych do nawet ponad 60 złotych. Na cenę wpływa typ wybranej diety, w tym także liczba kalorii oraz posiłków. Również mniej zapłacimy wtedy, gdy zdecydujemy się na wykupienie abonamentu na dłuższy okres.

Dokładne oferty diet w firmach cateringowych można znaleźć już teraz przez internet – zamówienie na własną dietę także można złożyć on-line.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.